05 Aralık 2016 Pazartesi 18:53
Zuhal Topal Deniz Hanım kimdir kaç yaşında kriterleri ne?
Gündüz kuşağının en çok seyredilen izdivaç programlarının birisinde yer alan Deniz Hanım; seyirci tarafından çok merak ediliyor. Deniz Hanım; kimdir kaç yaşında sizler için bir araya getirdik.

Deniz Hanım kimdir?

İzdivaç programında gelin adayı olarak yer alan Deniz Hanım, 29 yaşındadır ve başından bir evlilik geçmiştir. Deniz Hanım’ın mesleği iç mimarlıktır. Başarılı bir iç mimar olan Deniz Hanım’ın bir güzellik salonu vardır.

Daha önce bir kez evlilik yapan Deniz Hanım uzun yıllardır İstanbul’da yaşamakta ve ikamet etmektedir. İzdivaç programında hayatının aşkını aramaya devam ediyor.

Bir dönem Deniz Hanım’a Birkan Bey isminde bir talip gelmiş ve sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer almıştı. Deniz Hanım, Birkan Bey’i reddetti.

Deniz Hanım bir süre öncede Şendoğan Bey isimli damat adayına talip geldiğini söylemişti. Deniz Hanım kendisinden yaşça büyük olan bir adaya talip olarak seyirci şaşırtmıştı.

İzdivaç programında yer alan gelin ve damat adaylarının sosyal medya hesapları yayınlanmıyor. Kişilerin özel hayatlarının gizliliği nedeniyle sosyal medya hesapları bilinmiyor.

Deniz Hanım kriterlerini açıklayan adaylardan birisi değil gönlüne göre bir talip aradığı biliniyor.

 

Son Güncelleme: 05.12.2016 18:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş