06 Aralık 2016 Salı 17:22
Zuhal Topal Çıtır Kız Melisa Kim,Hayatı ve Otobitografisi!
 Star TV ekranlarının beğenilen izdivaç programı Zuhal topalla yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkarken programda yer alan gelin adaylarından birisi de Melisa hanım oldu. Zuhal topalla Melisa izleyiciler tarafından özel hayatı nereli olduğu kaç yaşında olduğu eğitim durumu daha önce evlenip evlenmediği hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda hazırladık. Zuhal Topal Meliha kimdir sorusunun cevabı için yazımızın devamını okuyunuz.

Zuhal topalla izdivaç programı hafta içi hergün 16:30 da Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Televizyon ekranlarında aynı formatta  birçok izdivaç programı bulunmasına rağmen Zuhal topalla izleyiciler tarafından en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Star TV kanalları için konusunda yüzünü güldüren Zuhal topalla izdivaç programı başarılı adamlarla yayın hayatına devam ediyor.Zuhal Topal Melisa Kim,Hayatı ve Otobitografisi!

Zuhal Topal'ın daha önceden tiyatro kökenli olması ve canlı yayındaki doğal halleri espirileri izleyicinin beğenisini kazanıyor. Zuhal Topal izdivaç programında birbirlerini tanımaya çalışan gelin ve damat adayları evlilik yolunda ilerliyorlar. Sizde Zuhal topalla izdivaç programına katılmak istiyorsanız sosyal medya hesapları üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Yapımcı firma sizi yönlendirerek stüdyoda yer almanıza katkı sağlayacaktır. Zuhal topalla izdivaç programı 2016 Loca adaylarının sizlere tanıtmak için hazırladığımız sayfamızda gerekli bilgileri ulaşmış olabileceksiniz.

Zuhal Topal'la Melisa kimdir?

Zuhal Topal da evlenmek için programa katılan Loca adaylarından birisi de Melisa hanım oldu. Melisa hanım 20 yaşında olup daha önce hiç evlilik geçirmedi İstanbul'da hayatını sürdürmekte olan Zuhal topalla programının gelin adaylarından Melis Hanım aslen Sinoplu dur. Karadenizli olmasından dolayı alnında parlayan bir karaktere sahiptir karşıdaki insanın hatasını zor affeden bir yapıya sahip olduğunu söyleyen Melisa bakalım kendine uygun eş adayını bulabilecek mi.

Son Güncelleme: 06.12.2016 17:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş