07 Şubat 2017 Salı 13:50
Zuhal Topal Başvuru Formu Doldur-Zuhal Topal Whatsapp No
 Zuhal Topal İzdivaç programı ile evlenmek isteyenler nasıl başvuru yapabileceğini merak ediyor. Zuhal topalla nasıl katılırım sorusunu sayfamızda cevap verebilirsiniz.  Zuhal Topal WhatsApp başvuru numarası nedir. Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programına katılmak isteyenler Zuhal topalda telefon numarası nedir sorusunun cevabını arıyor. Star TV ekranlarının vazgeçilmez programı Zuhal Topal ile evleneceğiniz kişiyi bulmak istiyorsanız bu programa katılarak şansınızı deneyebilirsiniz. Peki Zuhal Topal katılım şartları nelerdir nasıl başvuru yapılır işte detaylar.

 Evlilik programları arasında en çok izlenen ve tercih edilen Zuhal topalla izdivaç programı Star TV ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Programa katılan gelin ve damat adayları birbirlerini tanımalarına ardından evlilik yolunda ilerliyor. Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programına sizde katılmak istiyorsanız programa katılma şartları ve başvuru nasıl yapılacağı konusunda detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

 

1-Whatsapp Üzerinden Başvuru

 

Zuhal Topal’ın programına Whatsapp üzerineden ulaşabilirsiniz.Whatsapp numarasını telefonunuza kayıt ederek kolay bir şekilde yetkililere Whatsapp’tan ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.Zuhal Topal Whatsapp başvuru no:0542 830 30 30

 

2-İletişim Nosunu Arayarak Başvuru

 

Programa başvuru yapmak için bir başkan yöntemde iletişim nosunu kullanmaktır.İletişim nosunu arayarak yetkili kişilere gerekli bilgileri verip programa dahil olabilirsiniz.İletişim no:0212 300 18 18

 

3-Form Doldurarak Başvuru

 

Bir diğer yöntem ise Star Tv’den Zuhal Topal kısmından başvuru formu doldurarak programa katılabilirsiniz.Doğru bilgiler vererek formu doldurup internet üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz.

 

Son Güncelleme: 07.02.2017 13:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş