08 Şubat 2017 Çarşamba 19:50
Zuhal Topal 8 Şubat Bugün Neler Yaşandı? Serkan Anna İbrahim ve Dilek ne Yaptılar?
Zuhal Topal 8 Şubat Neler Yaşandı? Serkan ve Anna Aşkında son durum ne? Serkan ve Anna neden kavga ettiler. Her bölümü ile büyük ilgi odağı olan Zuhal Topal 8 şubat son bölüm yine nefesleri keserken İbrahim Talibini görünce adeta küçük dilini yuttu.

ZUHAL TOPAL'da NELER YAŞANDI?

 Zuhal Topal 8 Şubat yayınında Serkan ve Anna'nın dün yayınlanan kavgaları yayınlandı. Serkan ve Anna dışarıda buluşmuş ve konuşmuşlardı. İlişkileri hakkında konuşan serkan ve Anna tartıştı ve parktan yalnız ayrıldılar. İbrahim ve Dilek ise yine programa damga vurdu. İbrahim kendisine gelen talibi görünce çok heyecanlı canlı yayında su isteyen İbrahim talibinden çok etkilendiğini itiraf etti.

İBRAHİM ve DİLEK

İbrahim kendisine gelen talibi ile hemen çaya çıkmak istedğini söyledi. Dilek ise bu duruma itiraz etti ve onlar çaya giderse bende onlarla giderim Zuhal abla dedi. Zuhal Topal ise Dilek'e böyle birşeyin olamayacağını onların özel olarak görüşmesi gerektiğini söyledi. Dilek çok sinirlendiğini ve bunun hesabını İbrahimden soracağını söyleyerek yerine oturdu.

SERKAN ile ANNA


Serkan ve Anna ise 8 Şubat canlı yayında aralarındaki problemleri anlattılar. Serkan ve Anna aşkında'ki son durum merak edildi. Hem Serkan hemde Anna aralarında problem olduğunu ve bunları aşmadan birliktelik yaşayamayacaklarını anlattılar. Serkan Anna'ya 2 günde nasıl hemen aşık olab
ilirim biraz zaman gerekli diyerek sitem etti.
Son Güncelleme: 13.02.2017 23:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş