27 Ocak 2017 Cuma 20:07
Zuhal Topal 27 Ocak Hanife Serkan Romantik Dans Etti! Hanife Serkan'a Sürpriz Hediye Verdi
Zuhal Topal Hanife Serkan Romantik dans sonrası tüm stüdyo ikiliyi alkışladı. Hanife danstan sonra Serkan'a sürpriz hediye verdi. Hanifenin sürpriz hediyesi ne oldu? Hanife Serkan arasında son durum ne oldu. 27 Ocak Zuhal Topal'la neler yaşandı? Ayrıntılar haberimizde

Zuhal Topal'la 27 Ocak Neler Yaşandı? 

Zuhal Topal 27 Ocak günü yayınlanan programında Hanife Serkan büyük sürprizlerle canlı yayına katıldılar. İkili önce romantik bir dans gerçekleştirdi. Daha sonra Hanife Serkan'a bir sürpriz hediyesi olduğunu onu vermek istediğini belirtti. Bunun üzerinde Zuhal Topal Hanife'ye hediyesini getirmesi için müsade etti. Hanife kamera arkasından Serkan'a aldığı hediyeyi getirdi. 

Serkan Hanife Romantik Dans Etti! Hanifeden Serkan'a Sürpriz Hediye

Serkan Hanife'nin yaptığı bu sürpriz sonrası çok şaşırdığını itiraf etti. Serkan kendisine sürpriz bir hediye kutusu veren Hanife'ye çok teşekkür ettiğini söyledi. Daha sonra ikili kameralar önünde canlı yayında romantik bir dans gerçekleştirdi. Hanife ve serkan yaptıkları bu hediyeleşme ve romantik dans sonrası evlilik yolunda olup olmadıkları soruldu. 

27 Ocak Hanife Serkan Arasında Son Durum Ne oldu?


Locadaki arkadaşları Hanife ve Serkan'a takılarak evlilik ne zaman diyerek takıldı. Daha sonra Locadakiler Hanife ve Serkan için hep beraber romantik bir şarkı söyledi ve ikilinin yanına geldi. Serkan'da ekibe katıldı ve Hanife için şarkı söyledi.
Son Güncelleme: 27.01.2017 20:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş