02 Şubat 2017 Perşembe 18:46
Zuhal Topal 2 Şubat Hanife ve Serkan Melisa Yüzünden mi Ayrıldı?
Zuhal Topal 2 Şubat Hanife Serkan Aşkında son durum nedir? Serkan Hanife'den Aklında Melisa Olduğu için mi ayrıldı? Serkan Locadan Dilek ile ilişkisi varmı? Hanife ve Serkan aşkı başka bir kadın yüzünden mi bitti Serkan hepsine Zuhal Topal'la 2 Şubat canlı yayınında cevap verdi.

Zuhal Topal 2 Şubat Serkan'ın Aklında Başka Bir Kadın mı Var?

 Zuhal Topal 2 Şubat canlı yayınında Hanife ve Serkan program kapanırken sahneye geldiler. İkili konuşurken neden ayrıldıkları soruldu. Serkan ise Hanife'ye karşı birşeyler hissetmediğini bu yüzden de ilişkilerinin yürümediğini söyledi. Hanife ise Serkan'ın aklında locadan başka birisinin olduğunu iddia etti. Hanifenin bu sözleri üzerine Okhan'da Hanife'yi doğruladı ve Serkan'ın başka birisini sevdiğini anlattı.

Serkan iddia edlilenlerin doğru olmadığını söyledi. Melisa veya locadan Dilek ile ilgili aklında yada gönlünde bir yer olmadığını söyledi. Melisa Serkan'ı beğendiğini itiraf etti ancak bunu söylemenin en doğal hakkı olduğunu savundu. Okhan Melisa ile ilgili olarak Melisa bana birgün eninde sonunda Serkan ile ilişkim olacak dediğini söyledi.

Bu iddialar hakkında sessiz kalmayı tercih eden Melisa Serkan'ın aklında Dilek'in olduğunu iddia etti. Dilek ise Melisa'nın kendisini aklamak için kendisine çamur attığını söyledi ve iddiaları reddetti.

Zuhal Topal 2 Şubat Hanife Serkan Aşkında son durum nedir?


Hanife ve Serkan arasındaki son durum ise ikilinin ayrılması ile bitti. Hanife Serkan'a değer verdiğini ancak bu ilişkiyi bitiren kişinin Serkan olduğunu söyledi. Serkan ise Hanifenin sözlerini doğrulayarak evet ben bitirdim bu ilişkiyi dedi. Ancak bu ilişkinin bitmesinde sebep locadan birisi değil diyerek sözlerini noktaladı
Son Güncelleme: 02.02.2017 18:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş