03 Kasım 2016 Perşembe 21:48
Yüksek Sosyete Sude gerçek adı Seren Deniz Yalçın kimdir?
Yüksek Sosyete dizisinin güzel oyuncusu Seren Deniz Yalçın, Sude karakterine hayat vermektedir. Dizinin başrollerinde Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü yer almaktadır.

Sevilen dizi Yüksek Sosyete her Perşembe akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Yüksek Sosyete dizisinde Sude karakteri ile yer alan Seren Deniz Yalçın kimdir?

Seren Deniz Yalçın

Yüksek Sosyete isimli dizide Sude karakteri ile yer alan Seren Deniz Yalçın 1993 senesinde dünyaya gelmiştir. 23 yaşında olan güzel oyuncu Seren Deniz Yalçın 1999 ile 2003 arasında Almanya’da yaşamıştır.

Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunu olan Seren Deniz Yalçın, bir süre Deniz Kayhan Gökçe’den oyunculuk eğitimi almıştır. 1,72 boyunda olan güzel sanatçı Seren Deniz Yalçın 52 kilogram ağırlığındadır.

Daha önce Tatlı İntikam dizisinde yer alan Seren Deniz Yalçın, Yüksek Sosyete dizisinde Sude karakteri ile yer almaktadır.

Sude karakteri dizide Mert ile Kerem’in okul arkadaşıdır. Kerem ile Cansu’nun arasına girecek olan Sude aynı zamanda Cansu’nun ablasını da tanıdığını bilmektedir.

Yüksek Sosyete dizisi Sude karakteri ile ekranlarda dikkatleri üzerine çeken Seren Deniz Yalçın dizinin yeni sezonunda en çok konuşulan isimlerden birisi oldu.

Seren Deniz Yalçın daha önce Unutma Beni ile birlikte Aşk ve Günah isimli dizide yer almıştır. Tatlı İntikam dizisi ile birlikte kariyerinde önemli bir yükseliş yaşamıştır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş