03 Kasım 2016 Perşembe 20:30
Yüksek Sosyete Hazar Ergüçlü kimdir kaç yaşında

Star Tv ekranlarında yayın hayatını devam ettiren Yüksek Sosyete dizisinin başrol oyuncularından olan Hazar Ergüçlü ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik. Hazar Ergüçlü haberimiz sizlerle..

Yapımcılığını Bi Yapım’ın üstlendiği ve yaz döneminden bu yana her bölümü merakla takip edilen Yüksek Sosyete dizisinin önemli isimleri arasında yer alan ve başrollerinde yer alan Hazar Ergüçlü ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.

Daha önce Kuzey Güney dizisinde Simay, Medcezir dizisinde de Eylül karakteriyle hayranlarının karşısında olan Hazar Ergüçlü ile ilgili bilgiler şu şekilde;

Hazar Ergüçlü kimdir?

Yüksek Sosyete dizisinde rol alan Hazar Ergüçlü 1 Ocak 1992 tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde dünyaya gelmiştir. Neşe ve Süleyman Ergüçlü çiftinin kızı olan Ergüçlü Kıbrıslıdır.

Hazar Ergüçlü’nün annesi Kıbrıs’ta yayın yapan BRT1’in yöneticisidir. Babası ise Kıbrıs Gazetesi Genel Yayın Yönetmenidir. 2010 yılında Gölgeler ve Suretler filminde ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Hazar Ergüçlü hemen ardından 7 Eylül 2011 yılında ilk bölümü ile yayınlanan Kuzey Güney dizisinde Simay karakterini canlandırmıştır.

2013 yılında Turgay Kantürk, Ayça Bingöl, Beren Saat gibi isimlerin rol aldığı Benim Dünyam filminde rol alan Hazar Ergüçlü’nün çıkış yaptığı dizilerden bir tanesi de Medcezir olmuştur.

Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy gibi isimlerin rol aldığı Medcezir’de rol alan Hazar Ergüçlü ATV ekranlarında yayınlanan Analar ve Anneler dizisinin de başrol isimlerindendi.

Hazar Ergüçlü şu sıralar Yüksek Sosyete dizisinde rol almaktadır.

Son Güncelleme: 03.11.2016 21:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş