02 Kasım 2016 Çarşamba 23:34
Yüksek Sosyete dizisi yayın günü değişti hangi gün yayınlanacak

Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Yüksek Sosyete dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Yaz döneminden bu yana ekranlarda olan Yüksek Sosyete dizisinin yayın günü değişti. İşte dizi ile ilgili bilgiler..

Oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Ozan Dolunay, Meriç Aral, Zuhal Olcay, Gülşah Çomoğlu, Seren Deniz Yalçın, Nihat Altınkaya, Özgün Çoban, Ceyda Tepeliler ve Hakkı Ergök gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını ise Bi Yapım’ın üstlendiği Yüksek Sosyete dizisi gün değiştirdi.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün gibi isimlerin yer aldığı Cesur ve Güzel dizisinin 10 Kasım Perşembe günü yayınlanmasının ardından Yüksek Sosyete yerini Cesur ve Güzel dizisine bırakacak.  Yüksek Sosyete dizisi de bu vesile ile cumartesi günleri yayınlanacak.

Yeni yayın gününde yeni bölümü ile 12 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son Bölüm Özeti:

Kerem’i Sude’yle gören Cansu çok zor olsa da bir karar verir. Kerem onun sevdiği Kerem olmaz ve dönüp gitme vakti gelir. Bu defa çıktığı yolun çok can yakıcı olduğunun farkına varır Kerem.

Bedia’nın sürprizi sonucunda Ece Mert’in gerçek dünyası ile tanışır. Ece ve Mert derin bir yol ayrımına girer. Öte yandan Levent ve Süreyya ise arasındakileri fark eden Metin gözünü Süreyya’nın üstünden ayırmaz. Levent ve Metin’in Süreyya savaşı artık bitmiştir.

Yorumlar

Google+'da Paylaş