03 Ekim 2016 Pazartesi 14:13
Yüksek Sosyete 15.bölüm fragmanı 6 Ekim Perşembe yeni bölüm neler bekleniyor?
 
Başrollerinde Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk gibi isimlerin yer aldığı ve yaz döneminin en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Yüksek Sosyete dizisinde heyecan devam ediyor. Yüksek Sosyete dizisi bu hafta yeni bölümü ile 6 Ekim Perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeleri ise şu şekilde;

Son Bölüm Özeti:
Abisinin yasını tutan Cansu’nun hiçbir şeyden haberi yokken Kerem ise Cansu’nun sırrının peşine düşer. Karşısına çıkan hikaye ise Kerem için büyük bir sürpriz olur. Cansu ve Koranların konağında karşılaşan Mert ise sırla ilgili kararın eşiğindedir.

Kerem’in bu önemli kararı vermenin zorundalığının yanı sıra Ece’ye gerçekleri itiraf etmeye karar verir. Süreyya ise Can’ın ardından toparlanmaya çalışmaktadır.

Hem Metin hem de Levent’ten gelen itiraflar ile birlikte Süreyya ne yapacağını şaşırmış vaziyettedir. Cansu ise ayrılık acısı çekmeye devam eder. Kendisi anlatmak istese de Kerem onu dinlememekte kararlıdır. Bakalım Yüksek Sosyete dizisi yeni bölümde nelere gebe olacak Cansu ile Kerem arasında neler yaşanacak göreceğiz.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş