05 Kasım 2016 Cumartesi 22:32
Yıldızların Altında dizisi konusu nedir

Yakında Fox Tv ekranlarında bekleyenlerine merhaba diyecek olan Yıldızların Altında dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Hazırlıkları devam eden Yıldızların Altında dizisinin konusu netlik kazandı. İşte detaylar..

Yapımcılığını Süreç Film’in üstleneceği başrollerinde ise Özge Gürel, Canan Ergüder gibi isimlerin yer aldığı Yıldızların Altında dizisi ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Hazırlıkları devam eden Yıldızların Altında dizisinin konusu netlik kazandı.

Yıldızların Altında Konusu

Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un üstleneceği senaryosunu ise Pınar Bulut’un yazdığı Yıldızların Altında dizisinde sıradan bir mahalleden yıldızların tepesine kadar uzanan bir aşk hikayesi ele alınıyor.

 Aras ülkenin sevgisini ve hayranlığını kazanmış bir sanatçıdır. Oldukça başarılı olan Aras’ın yanı sıra Haziran ise ona umutsuzca aşık olan şarkıcı olma hayalleri kuran sıradan bir mahallede yaşayan genç kızdır. Bir araya gelmeleri hem Haziran için hayal hem de Aras için imkansızdır.

Aralarında şan, şöhret, sınıf farkı gibi engeller vardır. Konserde onca insan arasından Aras ve Haziran birbirlerini bulurlar. Aras ile Haziran’ın engelleri birbirlerini bulduklarında bambaşka olduğu ortaya çıkar.

Zeyno eski bir şarkıcıdır. Haziran’ın elinden tutarak onu bir yıldız yapmak ve Fikret’in karşısına çıkarmak için yemin eder. Bir yandan da onu reddeden oğlu Aras’ın sevgisini kazanmaya çalışmaktadır.

Fikret ile Zeyno hep bir araya geldiklerinde havaya kıvılcımlar çaktıran eskiye kadar dayanan bir aşkın hesaplaşmasını yaşar. Yıldızların Altında dizisi yakında Fox Tv’de!

Son Güncelleme: 06.11.2016 21:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş