04 Ekim 2016 Salı 11:14
Yıldızların Altında dizisi hangi kanalda yayınlanacak belli oldu!
 
Oyuncu kadrosunda Özge Gürel, Berk Cankat, Canan Ergüder gibi isimlerin yer alacağı senaryosunu ise Pınar Bulut Deren ve Yazı Odası’nın kaleme aldığı Yıldızların Altında dizisinin yönetmenliğini ise Neslihan Yeşilyurt üstlenecek.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstleneceği Yıldızların Altında dizisinin ilk önce Fox Tv’de yayınlanacağı belirtilmişti ancak yeni gelen bilgilere göre dizinin Star Tv ile anlaştığı belirtildi. Yıldızların Altında dizisi önümüzdeki dönemlerde Star Tv’de yayınlanacak.

Özge Gürel kimdir?
5 Şubat 1987 tarihinde dünyaya gelen Özge Gürel İstanbul doğumludur. Bir dönemde Silivri’de yaşayan Gürel Kızım Nerede dizisinde Zeynep karakteriyle oyunculuk dünyasına adım atar. Daha sonra Huzur Sokağı ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde de rol alan Gürel 2014 yılında ise Medcezir dizisinde Ada karakterine hayat verir.

Ardından Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü karakteriyle karşımızda olan Özge Gürel Beykent üniversitesi Uluslar arası Ticaret bölümü mezunu olmuştur. Dans ve şan dersi alan Özge Gürel yeni sezonda Yıldızların Altında dizisinde rol alacak.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş