27 Ocak 2017 Cuma 18:08
Yıldızlar Şahidimdir 2.bölüm  fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 3 Şubat Cuma
 Star Tv ekranlarında Kiralık Aşk dizisinin bitimiyle birlikte Cuma akşamları yayınlanacak olan yepyeni bir dizi yayınlandı. İlk bölümü ile 27 Ocak Cuma akşamı ekranlarda olan Yıldızlar Şahidimdir dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Cuma akşamlarına bu hafta itibariyle yepyeni bir dizi daha merhaba dedi! Başrollerinde Berk Cankat, Özge Gürel, Canan Ergüder gibi isimlerin oynadığı Yıldızlar Şahidimdir dizisi ilk bölümü ile 27 Ocak Cuma akşamı ekranlarda oldu ve büyük beğeni topladı.

Aras ve Zeyno’nun hikayesini ele alan Yıldızlar Şahidimdir dizisinin 1.bölümden gelişmeler şu şekilde;

1.BÖLÜM ÖZETİ:

Aras tüm ülkenin sevgisini ve hayranlığını kazanmış genç bir popstardır. Hikayemizin diğer ismi olan Haziran ise Aras’a umutsuzca aşık olan ve şarkıcı hayalleri kuran sıradan bir mahalle kızıdır. Bir araya gelmeleri ise hayalden ibarettir.

Ancak bir konserde onca insan arasından Aras ve Haziran birbirlerini bulurlar. İşte o zaman anlarlar ki aralarındaki asıl engel başka şeyler olacaktır.

Zeyno ise eski bir şarkıcıdır. Haziran’ın elinden tutar ve ondan bir yıldız yaratmak için kolları sıvar. Fikret’in karşısına rakip olarak çıkmak isteyen Zeyno diğer yandan da Aras’ın sevgisini kazanmak için çabalamaya devam eder.

Fikret ve Zeyno her bir araya geldiklerinde havada adeta kıvılcımlar çaktırırlar. Aras ve Haziran ise masum büyülü bir aşka kapılırlar.

 

Yıldızlar Şahidimdir dizisi yeni bölüm fragmanı Star Tv resmi sayfasının ardından yayınlanacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 27.01.2017 18:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş