03 Şubat 2017 Cuma 22:15
Yıldızlar Şahidim 3.bölüm fragmanı çıktı mı 10 Şubat 2017 Cuma Star Tv Aras Haziran Aşkı
 Star Tv ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Yıldızlar Şahidim dizisinde heyecan devam ediyor. 3 Şubat Cuma akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olan ve yine büyük ilgi çeken Yıldızlar Şahidim dizisi ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

 

Başrollerinde Özge Gürel, Berk Cankat, Canan Ergüder  gibi isimlerin oynadığı Yıldızlar Şahidim dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi bu hafta 2.bölüm ile 3 Şubat Cuma akşamı yayınlandı ve ilk bölümde olduğu gibi reytinglerde önemli bir yerde kendine yer buldu.

Aras ile Haziran’ın bu bölümde birbirine rakip olduğu Yıldızlar Şahidim dizisinde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Artık savaş başladığının ilanı verilmiştir. Fikret daha yolun başında olan Haziran’ın özgüvenini un ufak edecek bir hamle yapar. Bu yüzden Aras’ın öfkesini de karşısına alır. Aras ise Haziran’ın yeniden ikna edilmesi için kilit isim olur

Zeyno’nun dönüşünün ardından geçmişteki sırların ortaya çıkması ile birlikte Kürşat iyice paranoyaklaşır. Kürşat Fikret’ten habersiz bir şekilde Zeyno’yu tamamen ortadan kaldırmak ister ve bunun için bir hamle yapar.

Zeyno bir yandan Aras ile arasını düzeltmeye çalışırken diğer yandan da bu noktada aşılması zor bir duvara çarpar. Bakalım Haziran ve Aras cephesinde neler yaşanacak göreceğiz.

 

Yıldızlar Şahidimdir dizisi yeni bölüm fragmanı Star Tv resmi sayfasının ardından yayınlanacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 03.02.2017 15:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş