09 Kasım 2016 Çarşamba 12:15
Yeter final mi yapacak Pelin Karahan (Aylin) diziden ayrılıyor!

Atv ekranlarının sevilen Yeter Dizisi oyuncuları ve dramatik sahneleriyle her bölümde sevenlerinin gönlünü fethediyor. Yeter Dizisi konusu ve yansıttığı genel hikayesiyle de sevenlerinden tam not almayı başardı. Peki Yeter Dizisinde hangi ünlü oyuncu kimi canlandırıyor, hangi karakteri kim oynuyor, dizi nerede çekiliyor ve hangi gün yayınlanıyor? Yeter Dizisi genel hikayesi ve oyuncu kadrosu haberimizde.

Yeter dizisi final mi yapacak ne zaman bitiyor?

Kavak Yelleri dizisinde Aslı, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mihrimah Sultan ve son olarak Yeter adlı dizide Aylin Harmanlı rolü ile karşımıza çıkan ünlü oyuncu Pelin Karahan Yeter'e kısa bir süre ara verecek. Bundan 5 yıl önce iş adamı Bedri Güntay ile evlenen sanatçı hamileliği nedeniyle diziye ara verme karar mı aldı? Beş aylık hamile olan oyuncudan henüz resmi bir açıklama gelmedi, ancak magazin gündemine bomba gibi düşen haberlere göre Pelin Karahan diziden ayrılacak. Yeter final mi yapıyor? işte detaylar..

Yeter dizisi final mi yapacak ne zaman bitiyor?

Ali Demir'den sonra ikinci hamileliği olan ünlü sanatçının diziden ayrılacak olması Yeter final mi yapacak sorularını akıllara getirdi. Annelik heyecanı yaşayan sanatçının diziye veda edeceği ve son aylarını evde istirahat ederek geçireceği biliniyor.

Sanatçının diziden ayrılıp ayrılmayacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak, bir hafta içinde bir açıklama yapılacağı yine gelen bilgiler arasında yer alıyor.  Ünlü oyuncu Pelin Karahan'ın setteki yoğun çalışma temposuna ayak uyduramayacağı doğuma kısa süre kala evinde dinlecenği tahmin ediliyor.

Hamile Kalırsam Ayrılırım

Bu arada magain gündemine düşen bir diğer habere göre sanatçı Yeter'in anlaşması sırasında " Hamile kalırsam ayrılırım" dediği bebeğin sağlığı ve gelişimi için çalışmak istemediği yine gelen bilgiler arasında yer alıyor. Sanatçı ilk çocuğu Ali'de olduğu gibi doğumuna hazırlandığı yeni evladı içinde uzun süre setlerden ve ekrandan ayrı kalacağı biliniyor. Detayları sizler için takip etmeye devam edeceğiz. 

Yeter Dizisi konusu

Henüz üniversite öğrencisiyken tanıştığı ünlü ve başarılı cerrah Yekta Harmanlı'yla evlenen Aylin; kısa sürede bu büyülü rüyadan uyanırken, kendini bir karabasanın ortasında bulur. Yaşadığı psikolojik şiddete daha fazla dayanamayacağını anladığında boşanmayı dener ama başaramaz.

İkinci çocuğuna hamile kaldığında tek bir amacı vardır. Çocuklarıyla birlikte kocasından kaçmak. Bütün hayatını etkileyecek o büyük yalanı kocasına söylerken, sırrını paylaştığı yakınlarından biri ona ihanet etmeye hazırlanmaktadır.

Farklı konusu ve Pelin Karahan, Yurdaer Okur gibi oyuncuları ile dikkat çeken Yeter dizisinin büyük bir kısmı Zekeriyaköy ve Beykoz'da çekildi. İlerleyen bölümler de yine İstanbul'un farklı semtlerinde çekilmeye devam edecek.
 
Yeter Dizisi oyuncuları

Pelin Karahan (Aylin)

Masal gibi başlayan evliliği kısa zamanda kâbusa dönüşür. Çocuklarını korumak için söylediği yalan onu ve çevresindeki herkesi bir girdap gibi içine çekerken; Aylin bu esaretten kurtulabilecek midir?
 
Yurdaer Okur (Yekta)

Kendini bildi bileli avcıydı. Ama bir gün ürkek bir tavşana av oldu. Hayatta en büyük silahı zekâsı olan bir beyin cerrahı; küçümsediği karısı ve karısının yakınları tarafından beş yıldır kandırıldığını öğrendiğinde büyük bir sessizliğe gömülür. Bu; fırtına öncesi sessizliktir.
 
Ekin Türkmen (Miray)

Bir gazetede röportaj ve köşe yazısı yazmakta olan Miray geleceği parlak,hırslı zeki ve özgürlüğüne düşkün bir kadındır. Miray Aylin'in üniversiteden arkadaşıdır. Aylin evlendikten sonra Miray'dan uzaklaşmış,iki eski arkadaş bir rastlantı haricinde bir daha görüşmemişlerdir. Aylinlerin ölüm haberi karşısında şok olan Miray; hikâyesini yazmak için Yekta'nın peşine düşer.

Son Güncelleme: 09.11.2016 12:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş