24 Aralık 2016 Cumartesi 14:47
Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni jüri üyeleri kim olacak?
 TV8 ekranlarının en çok takip edilen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin yeni jüri üyeleri ile ilgili Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi. İşte detaylar!

 

Ülkemizin reyting rekorları kıran yarışma programları arasında yer alan Yetenek Sizsiniz Türkiye uzun yıllardır Acun Medya prodüktörlüğü ile birlikte ilk olarak Show Tv ardından Star Tv ve son olarak da Acun Ilıcalı’nın TV8’i satın alması ile birlikte TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlanmıştı.

Her bölümü merakla ve ilgi ile takip edilen Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında birbirinden yetenekli isimler Türkiye’nin yeteneği olmak için çaba gösteriyorlar ve büyük ödülü kazanmak için jüri üyelerinin karşısında oluyorlar.

Acun Ilıcalı Yetenek Sizsiniz Türkiye ile ilgili açıklamalarda bulundu. Son olarak Eser Yenenler, Seda Bakan ve Ali Taran’ın jüri üyeliğini üstlendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye’de yeni sezonda Hülya Avşar yeniden jüri üyesi koltuğunda oturacak.

Yarışmanın ilk sezonlarında jüri üyesi olan Hülya Avşar uzun bir zaman ardından yeniden Yetenek Sizsiniz Türkiye’de olacak. Hülya Avşar’ın yanı sıra Ali Taran da yarışmanın jüri üyesi kadrosunda olacak.

Yarışmanın sunumunu üstlenecek ve diğer jüri üyesi olacak olan 3. İsimin ise Acun Ilıcalı veya Eser Yenenler olması bekleniyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezon yeni bölümleriyle yakında TV8’de!

Son Güncelleme: 24.12.2016 14:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş