30 Aralık 2016 Cuma 12:42
Yeniyıl Hediye Seçenekleri-Orjinal Duyulmamış Sevgiliye Hediyeler-2016-1017
 2016 yılını bitirmemize sayılı günler kaldı yepyeni bir yıla daha gireceğimiz şu günlerde insanlar 2017 yılından mutluluk ve sağlık beklentisi ile yeni yılı kutlayacaklar. Ülkemizde yeni yıl için çok işi farklı telaslar içerisinde. Kimisi ailesiyle, kimisi romantik bir yılbaşı gecesi ile, kimse arkadaşları eşi dostu ile yeni yılını kutlayacak. Eğlence  planları kuranlar tatili bahane ederek bir yerlere kaçacaklar. Kimileride ailesi akrabası arkadaşlarına yılbaşı hediyesi olarak onların gönlünü almaya çalışacak.

Yılbaşı için herkes kendi çapında bir bütçe ayırdı. Heyecanlı bir hazırlık içerisinde sevdiklerini alacakları hediyeyi planlıyorlar.Akıllardaki en önemli düşüncelerden birisi şu sıralarda yılbaşı hediyesi olarak ne alsam düşüncesi oluyor.Yılbaşı hediyesi öyle sadece bir kişiye alınıyor. Eğer toplu halde kutlayacaksanız  birkaç kişiye birden almanız gerekebiliyor. Yılbaşı hediyesi için eşinize ayrı, çocuklarınıza ayrı, anne babanıza ayrı hatta arkadaşlarınızla ayrı hediyeler almanız gerektiğinden dolayı işin parasal yönü şurda dursun, hediye konusunda kararsız kalmanız muhtemel. Yılbaşında ne hediye alacağım diye henüz net bir cevap bulamayanlar için yılbaşında alınabilecek en güzel hediyeler hangileridir konulu yazımızda kendilerine en uygun hediyeyi bulabilirler.
Yılbaşı hediyeleri

Kitap okumayı çok seven bir arkadaşınız için yılbaşı temalı kitap ayracı alabilirsiniz uygun fiyatı ve kalıcılığı ile oldukça etkili bir hediye olabilir.

Diğer yandan yılbaşı için tasarlanmış mutlu yıllar dilerim çikolatası yine yılbaşı çikolatası olarak ağızlarda bıraktığı kadın yanında akıllara da kalıcı bir yılbaşı hediyesi olabilir.

Eşinize özel yılbaşı hediye sepeti güllerle süslenmiş hasır sepet içerisinde peluş ayıcık oyuncak şekerlemeler gibi sabunlar Noel Baba temalı sizlerle onun gönlünü almanıza yardımcı olabilir.

Yine fotoğraf albümü karıştırdığımızda dört farklı fotoğrafınızı seçerek bunları 2017 yılbaşı saati yaptırıp sevdiğiniz insanla hatıralarını kazandırabilirsiniz.

Canlı çiçeklerin ömrü kısa olur. Ancak, bu kolye ucu içerisindeki çiçekler, kurutulmuş çiçeklerden oluşuyor ve uzun yıllar aynı güzelliği ile kalmaya devam ediyor.

Sevdiklerinize, yılın tamamında kullanabilecekleri ve her çay/kahve içtiklerinde de 2016 yılbaşı hediyenizi hatırlatabilecek şık bir kupa bardak armağan etmeye ne dersiniz?

 

Son Güncelleme: 30.12.2016 12:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş