09 Şubat 2017 Perşembe 12:29
Yeni Gelin Hazar (Tolga Mendi) Kaç Yaşında,Nereli,Fotoğrafları
 Televizyon ekranlarının yepyeni dizisi izleyici ekran başına kilitliyor. Yeni Gelin dizisinde Hazar karakteri güzelliği ve performansı ile göz dolduruyor. Türkmen aşiretine gelin giden Şehirli bir kızın hikayesini anlatan Yeni Gelin dizisinde çekimler son hız devam ediyor. Süreç Film tarafından yapımcılığını üstlenen ve Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan yeni Gelin dizisi başrollerinde Jessica May ve Tolga Mendi yer alıyor.

Dizide Hazal karakterini Tolga Mendi üstleniyor. Yeni Gelin dizisinde hazır olarak karşımıza çıkacak olan Tolga Mendi Jessica may ile unutulmaz bir aşkı izleyicilere sunacak. Türkmen aşiretine mensup olan Hazar Anadolu'dan gelen Şehirli bir kız Bella ile hayatını birleştirecek kimi zaman gülüp kimi zaman ağlayacağımız dizi drama komedi tarzında büyük beğeni kazanacak gibi duruyor.
Tolga Mendi kimdir

 23 Mart  1993 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen yakışıklı oyuncu 186 boyunda olup 80 kilogram ağırlığındadır. Spor yapmayı sinema ve tiyatro ile ilgilenmeyi çok seven Tolga Mendi Koç burcudur İsmail Sefa Özler Almanca Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazanmış olup halen eğitimi devam etmektedir. Kendisini daha önce Acı Aşk dizisinde Haydar karakterini canlandırırken izlediğimiz oyuncu aynı zamanda rüzgarın kalbi dizisinde Şevket olarak karşımıza çıkmıştır. Oyunculuk eğitimi alan Tolga Mendi şimdilerde yeni gelin isimli dizide Hazar karakterini canlandırarak izleyici karşısına çıkıyor.

Son Güncelleme: 09.02.2017 12:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş