09 Şubat 2017 Perşembe 16:10
Yeni Gelin Dizisi Bella Jessica May kaç yaşındadır,Boyu,Kilosu Ne?
 Televizyon ekranlarının yeni dizisi yeni gelin ile karşımıza çıkan Jessica May kaç yaşındadır? Kendisi hakkında merak edilen bilgileri sayfamızda hazırladık. Yeni Gelin dizisi oyuncu kadrosu belirlendi. Yeni Gelin dizisinde Bella karakterini canlandıracak olan Jessica May  isimli oyuncu oldu.

Anadolu'da yaşayan Şehirli bir kızın Türkmen aşiretine gelin gitmesi ve burada yaşadığı hayat hikayesini anlatan filmde başrol oyuncusu Bella karakterini canlandıran jessika My oldu. Türkmen aşiretine gelin olan şehirli kız Bella, dizide yakışıklı ağaç çocuğu hazara aşık olur. Büyük Aşkın Sonunda evlenirler ve hikayeleri başlar.
Dram komedi tarzında çekilen film daha yayınlanmadan tanıtım fragmanları ile büyük ses getirdi. Dizide Bella karakterini canlandıracak olan jessika may Süreç Film tarafından iki aydır titizlikle aranarak seçildi. Show TV ekranlarının yeni dizisi olan yeni gelin de Jessica My Brezilyalı olur modellik yapmaktadır. Yeni Gelin dizisinde başrolü canlandıracak olan güzel oyuncu ekranların yakışıklı oyuncusu Tolga Mengi ile başrolü paylaşacak.

Jessica May kimdir?

Jessica May daha önce ülkemizde fotomodellik yapmış olup 22 yaşındadır. 1.75 boyunda olan güzel oyuncu 54 kilogram ağırlığında ve zümrüt yeşili gözlere sahiptir güzelliği fiziği ve profesyonel oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Jessica may Show TV'nin yeni dizisi yeni gelin de başrolü kaptı. Yeni Gelin’de Mustava Avkıram, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu gibi isimler de yer alıyor. Kah güldürüp kah ağlatacak olan Drama komedi tarzındaki filmin çekimeri Adana’da yapılacak.

 

Son Güncelleme: 09.02.2017 16:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş