29 Ekim 2016 Cumartesi 22:12
Yazmeen Baker Kertenkele Kimdir Nerelidir (Yasmen Baker kaç yaşında)
ATV ekranlarının fenomen dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş dizisi yeni sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Dizide boy gösteren yeni oyuncu Yazmeen Baker izleyicilerin  dikkatini çekmeyi başardı.Dİzide Ateş karakterini canlandıran güzel oyuncu kimdir kendisi hakkında merak edilen detayları gelin hep birlikte inceleyelim.
Televizyon ekranlarının beğenilen dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş  yeni karakteri Ateş ile ilgi odağı oldu.Dizide Ateş'i canlandıran güzel oyuncu Yazmeen BAker oldu.Kendisi hem oyuncu hem dövüşcü olan on parmağında on marifet oyuncumuz güzelliği ve performansı ile adeta büyüledi.

Yazmeen Baker kimdir ?
ALmanya'da dünyaya gelen güzel oyuncu 37 yaşında olup 1979 doğumludur.Annesi TÜrk olan Yazmeen Aker babası ALman'dır.Her ne kadar babası ALman olsada annesinin memleketi olan Mersinde 3 yaşına kadar yaşamını sürdürdü.

Sinema ve dizi sektöründe kendisini görmediğimiz zamanlarda ilk olarak  Karate, Martial Arts, Kung Fu gibi dövüş sporlarıyla ilgilenen ve spor eğitmenliği yapan Yazmeen Baker, bu sporlarda dünyada oldukça tanınan bir isimdir.

Bayan olmasına rağmen içindeki asi kadını dövüş sporları ile açığa çıkaran oyuncumuz ilerleyen zamanlarda beyaz perdeye girmek isteyince Michael Chekhov oyunculuk akademisinde eğitim alarak oyunculuk yönünde de kendini geliştirmiştir.2005 yılında ilk olarak Fallen isimli  filmde  rol almıştır.Ardından Ex Pctum filmi ile büyük bir beğeni toplamayı başardı.
En çok konuşulan dizisi ise dünyanın severek izlediği Game Of Thotones  ve Vikingler olmuştur.
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 22:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş