30 Ekim 2016 Pazar 22:43
Yasak Yerde İçki Kullanan İlyas Salman Göz Altında

Aydın’da çekimleri yapılan Trendeki Yolcu filminin oyuncularından İlyas Salman filmin tanıtım toplantısının  yapıldığı otelde yasak olmasına rağmen alkol aldığı ve taşkınlık çıkardığı gerekçesi ile gözaltına alındı.
Aydın’da çekimleri  süren Trendeki Yolcu filminin oyuncularından ünlü oyuncu İlyas Salman rol aldığı  filmin tanıtım toplantısının yapıldığı otelde yasak olmasına karşın alkol aldığı için ve taşkınlık çıkardığı için gözaltına alındı.


Öğrenildiğine göre olay akşam saatlerinde Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin işletmiş olduğu Vakıflar Genel  Müdürlüğüne ait Zincirlihan Otel de yaşandı. Trende ki Yolcu isimli filmin oyuncuları filmin tanıtım toplantısı için Zincirlihan otelde biraraya geldi.iddialara göre alkol kullanmanın yasak olduğu otelde alkol kullanan ve taşkınlık çıkaran ünlü oyuncu İlyas Salman otel görevlilerince uyarıldı.Uyarıları dikkate almayan ve taşkınlıklarını sürdüren İlyas Salman otel görevlilerinin şikayeti üzerine olay yerine gelen polisler tarafından gözaltına alındı. Ünlü oyuncu İlyas Salman’ın polis tarafından  Efeler Polis Merkezine götürülmesine oyuncunun  arkadaşları tepki gösterdi. 


Diğer taraftan  karakola gelen filmin yönetmeni Hamit Şahin konu ile ilgili yaptığı açıklamada "İlyas Bey alkol alınması yasak olan bir yerde alkol aldığı için şikayet üzerine polis merkezine getirildi. Emniyet müdürümüzle görüştük, herhangi bir sıkıntı yok. Taraflar birbirinden şikayetçi oldukları için ifade veriyorlar. Doktor raporunun alınmasının ardından serbest kalacak. Ayrıca bizim büyükşehir belediye başkanıyla bir sıkıntımız falan yok, kendisine hakaret etmiş değiliz" diye konuştu.


Ünlü oyuncu İlyas Salman  karakoldaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
 

Son Güncelleme: 31.10.2016 18:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş