01 Aralık 2016 Perşembe 15:39
Yapı Kredi Personel Alımı-Başvuru Şartları
Yapı Kredi Bankası ihtiyaç duyulan boş kadrolarına personel alımı yapacağını duyurmaya hazırlanıyor. Yapı Kredi Bankası özellikle İstanbul’daki şubelerinde vatandaşların çok sıra beklememesi ve bankacılık işlemlerinin daha hızlı gerçekleştirilebilmesi için açık olan pozisyonlarında  istihdam edilmek üzere sürekli ve tam zamanlı personel alımı yapacağı ilanı verdi.

Yapı Kredi Bankasından yapılan ilanın içeriği şöyle:

Alınacak Personel:

* Kurumsal Portföy Destek Asistanı

Başvuracak Adaylarda Aranan Genel Şartlar:

* Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun olmak
 
* Müşteri ilişkileri konusunda kendine güveniyor olmak

 * Çok iyi derecede İngilizce biliyor olmak

 * MS Office programlarına hakim olmak

 * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmak

Personel alım ilanının detayları ve başvurmak isteyenler için Yapı Kredi Bankasının aşağıda verilen linkinden daha ayrıntılı bir şekilde bakılabilir. 
http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kurumsal-portfoy-destek-asistani-1674068

Yapı Kredi Bankasının alacağı personel için başvuru yapacak olanlar 21Kasım- 1 Ocak 2017 tarihleri arasında başvurularını yapabilecekler. 
Asıl adıyla yazmak gerekirse, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş, 1944 senesinde Türkiye’de yaşayan ve konut sahibi olmak isteyenlere uygun şartlar sunmak ve vatandaşların isteklerine cevap vermek amacıyla Kazım Taşkent tarafından kurulan Türkiye’nin ilk özel bankasıdır.

Kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen bankanın şu an 1012 şubesi,4000’den fazla ATM’si ve 19000’in üzerinde de çalışana ulaşmıştır.
Çukurova Holding'e bağlı olan bankanın Holding’in TMSF’ye olan borçlarından dolayıholding tarafından %51'lik hissesi Koç Holding bünyesindeki Koç Finansal Hizmetler'e satılmıştır.Koç Finansal Hizmetler A.Ş. Koç Grubu ve UniCredit’in eşit ortaklığı sayesinde bankanın %81,80’lik kısmına sahiptir. %18,20’lik hisse ise halka arz edilmiştir.

Yapı Kredi Bankası, World markası ile2015 Haziran ayı itibarıyla kredi kartı alacak bakiyesi dikkate alındığında %21.5 ile, kredi kartı cirosu dikkate alındığında %19.6 ile, POS cirosuna dikkate alındığında %21.0 ile, kredi kartı adedi dikkate alındığında ise %18.0 oran ile pazar lideridir.

Öte yandan kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen Yapı Kredi Bankası’nın şu an itibariyle 223,8 milyar TL aktif büyüklüğü ile Türkiye'deki en büyük 4. özel bankadır. Bankanın 10,9 milyon müşterisi bulunuyor.

Son Güncelleme: 01.12.2016 15:44
Yorumlar

Google+'da Paylaş