08 Kasım 2016 Salı 18:44
Yalancı Bahar 9 Kasım Çarşamba 146.bölüm özeti neler yaşanıyor

Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve Hindistan yapımlı olan Yalancı Bahar dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. 9 Kasım Çarşamba akşamı 146.bölümü ile yayınlanmaya hazırlanan dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

Haftanın her günü karşımızda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Ünlü Hindistan oyuncularının başrollerinde yer aldığı ve ülkemizde reyting rekorları kıran Yalancı Bahar dizisi 9 Kasım Çarşamba akşamı 146.bölümü ile yayınlanacak.

Yeni bölümü ile sevenlerinin karşısında olacak Yalancı Bahar dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son Bölüm Özeti:

Madhubala Raju ile birlikte Bombay’a döner. Radha’nın tepkisi ile karşı karşıya gelen Madhubala şok olur. Dauji de Raju’nun gidişinin kabullenemez ve Bombay’a yerleşme kararı alır.

Radha Madhubala ile Raju’nun evli olduğunu öğrenir ve torununa çok kızar. Bittoo ise RK ile Raju arasında şaşırtıcı bir benzerlik vardır ve bu benzerlik karşısında bir süre sessiz kalır. Öte yandan yıllar sonra bulduğu yeğenini yeniden kaybetmek istemeyen Dauji ise ailesi ile birlikte Bombay’a gitme ve Raju’nun izini sürme kararı alır.

Raju amcasını kırmak istemez ve Madhubala’yı da köye geri dönme konusunda ikna çalışmalarına başlar. Madhubala ise Bombay’a geri dönmesi ile ilgili Raju’nun teklifini kabul etmek için şart sunacaktır.

Rahu ile Dauji arasında iddianın kazananı da Yalancı Bahar dizisinin u bölümüne damga vurur.

Son Güncelleme: 08.11.2016 19:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş