03 Kasım 2016 Perşembe 20:54
Yalancı Bahar 4 Kasım Cuma 141.bölüm özeti son bölüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve haftanın her günü yayınlanan Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Yalancı Bahar son olarak 3 Kasım Perşembe günü 140.bölüm ile ekranlarda oldu. İşte dizi ile ilgili haberimiz..

Her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Bollywood yıldızlarının başrollerinde yer aldığı Yalancı Bahar dizisi 3 Kasım Perşembe akşamı 140.bölümü ile yayınlandı. 2.sezon bölümleri de reytinglerde üst sıralarda yer almaya devam ediyor. İşte son bölümde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

140.bölüm özeti:

Madhbubala Bombay’ı ve Kapoor ailesini geride bırakır ve Raju ile birlikte yeni bir hayata başlamak üzeredir. İkili yeni bir hayat için Raju’nun yıllardır görmediği amcası Daiji’nin yanına giderler. Burada da işler umulduğu gibi gitmez.

Raju polislerin elinden kurtulmayı başarmıştır. Madhubala’yı da yanına alarak 20 yıldır görmediği amcasının yanına giden Raju intikamını da almıştır. Daiji ise Raju ve Madhubala’yı yanında görünce çok sevinir.

Ailenin bazı üyeleri gerek giyim bakımından gerek ise Bombaylı olmasından dolayı Madhubala’yı sevmezler. Daiji ve Raju arasındaki samimiyet de aile içerisinde kıskançlık konusu olur.

Madhubala ve Raju arasındaki bu durum karşısında nasıl bir çözüm bulunacaktır hep birlikte göreceğiz.

Yalancı Bahar Başrol Oyuncuları

Vivian Dsena – Rishabh Kundura

Drashti Dhami – Madhubala

Indres Malik – Bittoo Sharma

Shama Deshpande – Radha Kundra

Yorumlar

Google+'da Paylaş