22 Ekim 2016 Cumartesi 13:31
Yalancı Bahar 22 Ekim Cumartesi 128.bölüm özeti
Ülkemizin en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve Hindistan yapımlı olan Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Haftanın her günü ekranlarda olan Yalancı Bahar dizisi 22 Ekim 128.bölümü ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..
 
Ülkemizde Hindistan dizileri furyasının öncü dizileri arasında yer alan ve Kanal 7 ekranlarının bir numaraları dizileri arasında olan Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisi 22 Ekim Cumartesi 128.bölüm ile ekranlarda oluyor. İşte dizide yaşanan son gelişmelerin özeti;

Son Bölüm özeti:
Abhay, Madhubala’ya yeni görev verir. Madhubala ise bu yeni görevde başarılı olmak için elinden geleni yapar. Lilivati boş durmaz ve Madhubala’nın patronunun kim olduğunu araştırmaya başlar. Ancak hiçbir netice elde edemeyince Madhubala’ya çirkin bir iftira atar.

Öte yandan Madhubala ise Abhay Kapoor’un oyunculuk kariyerini noktalamasının ardından ayrılmak istediğini söyler. Abhay ise onun yanından ayrılmaması için bambaşka bir iş teklifi ile gelir.

Madhubala’nın evden arabayla alındığını gören Lilivati akşam ona patronunun kim olduğunu sorsa da cevap alamaz. Mohini ise aradan geçen 20 yılın ardından RK’yı Harshvadhan’ın değil kendisinin öldürdüğünü Nikhil’e anlatır!
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş