20 Kasım 2016 Pazar 13:45
Yalancı Bahar 158.bölüm fragmanı ve özeti 21 Kasım Pazartesi tüyoları neler yaşanıyor

Hindistan yapımlı diziler arasında yer alan ve Kanal 7’nin her akşam reytinglerde üst sıralarda olan Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Yalancı Bahar dizisi 21 Kasım Pazartesi günü 158.bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. 158.bölüm ile 21 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanmaya hazırlanıyor.

Hindistan sinemasının 100.yılına özel olarak yayın hayatına merhaba diyen Yalancı Bahar dizisi ülkemizde de büyük beğeni topladı. İşte 158.bölüm yaşanması beklenen gelişmeler;

158.bölüm özeti:

Yaz döneminden bu yana Kanal 7’nin en büyük reyting kozlarından bir tanesi olan Yalancı Bahar dizisinin 158.bölümünde Madhubala Raju hakkında korkunç bir gerçek ile yüz yüzedir. Her şey oluna girerken Madhubala’nın öğrendiği bu gerçek ise Raju’nun sağlığının kötüye gittiği gerçeğidir.

Dauji ise Bhanu’nın ailesine zarar vermesinden korktupu için bir takım önlemler alır. Rau’nun tamirhane işleri ise git gide iyiye gitmektedir. Bu duruma Madhubala da çok sevinse de kısa süre içerisinde bu sevinci kursağında kalır. Çünkü Raju’nun sağlık durumu günden güne kötüye gitmektedir.

Bhanu’nun polisin elinden kaçtığını öğrenen Dauji ise polislerden evinin önünde güvenlik önlemi almasını ister. Raju ise hastalığından haberdar değildir ve Madhubala’nın kendisine karşı olan davranışlarına bir anlam veremez. Raju’nun hastalığından Madhubala’dan başka birileri de haberdar olacaktır.

Yalancı Bahar dizisi her akşam saat 20.50’de Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 20.11.2016 14:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş