18 Kasım 2016 Cuma 18:43
Yalancı Bahar 156.bölüm fragmanı 19 Kasım tüyoları Raju’nun mücadelesi
Hint dizi dünyasına bir dönem damgasını vuran ve yolu ülkemize de düşen Yalancı Bahar dizisinde serüven devam ediyor. Her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisi 155.bölüm ile ekranlarda oldu. İşte dizi ile ilgili merak edilenler..
 
Haftanın her günü saat 20.50’de Kanal 7 ekranlarında yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Yalancı Bahar dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Ülkesi Hindistan’ın ardından Türkiye’de de büyük ilgi gören Yalancı Bahar dizisi son olarak 155.bölüm ile 18 Kasım Cuma akşamı hayranlarının karşısında oldu.
İş bulmak için arayışlarına devam eden ve  mücadele eden Raju aynı zamanda tamirhane açmaya karar veriyor. İşte dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler;

155.bölüm özeti:
Kadar’ın tavsiyesi üzerine Raju tamirhane açmaya karar verir. Yeterli parası olmayan Raju’nun imdadına Madhubala yetişiyor. Düğünden kalan takılarını Raju’ya veren Madhubala da durumdan rahatsız olsa da başka bir çözüm yoktur.

İş başvurusu üzerine çağırıldığı şirketin çalışma şartlarını beğenmeyen Raju yolda kalan Kadar ismindeki bir adama yardım eder ve Kadar da ona araba tamiri konusunda iyi olduğunu ve tamirhane açmasının mantıklı olabileceğini belirtti.

Raju’nun cebinde tamirhane açacak kadar para olmayınca Madhubala imdadına yetişir ancak Madhubala’nın verdiği para yetmez. Raju’nun 20 bin rupiye daha ihtiyacı vardır. Raju para konusunda kendisine yardımcı olacak birini aramaya devam eder.

Yalancı Bahar dizisi haftanın her akşamı saat 20.50’de Kanal’de!
 
Son Güncelleme: 18.11.2016 20:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş