13 Kasım 2016 Pazar 19:57
Yalancı Bahar 151.bölüm özeti 14 Kasım Pazartesi tüyoları

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merak edilen Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 14 Kasım Pazartesi 151.bölümü ile yayınlanmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

Haftanın her günü yayınlanan bölümleriyle reytinglerde üst sıralarda yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Yalancı Bahar dizisi Hint sinemasının 100.yılına özel çekilmiştir.

Dizinin başrollerinde yer alan isimler ise Bollywood’ın ünlü yıldızları Drashti Dhami, Gunjan Utreja gibi oyuncular.. Kapoor’un çıkardığı yangında Madhubala ve RK’nın ölümünden tam 20 yıl sonra gelişen olayları ele alan Yalancı Bahar dizisi son olarak 150.bölümü ile sevenlerinin karşısında oldu.

Son bölüm özeti:

Madhubala Raju’dan boşanmak için evrakların imzalanmasını ister ancak Raju’nun beklenmedik tepkisi ile karşılaşır. Bahnu ise Dauji’yi Raju’ya karşı kışkırtmak ister ve elinden geleni de yapmaktan çekinmez.

Bittoo’nun hapishanede fenalaşarak yoğun bakıma kaldırılmasının ardından Radha ve Lilivati endişelenmiştir. Bitto hakkında açıklama yapacak olan doktorun ifadeleri çok önemlidir.

Lilivati kocasının başına gelenlerden dolayı Madhubala’yı sorumlu tutar. Raju ve Madhubala boşanma konusunda ne gibi adımlar atacaklar acaba boşanabilecekler mi bu da dizinin şu günlerde en çok merak edilen sorularından bir tanesi diyebiliriz.

Yalancı Bahar dizisi haftanın her günü saat 20.50’de Kanal 7 ekranlarında!

Yorumlar

Google+'da Paylaş