12 Kasım 2016 Cumartesi 13:25
Yalancı Bahar 150.bölüm özeti 13 Kasım Pazar neler yaşanıyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve Hindistan yapımlı Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Yalancı Bahar dizisi 150.bölüm ile 13 Kasım Pazar akşamı hayranlarının karşısında oluyor. İşte detaylar..

Haftanın her günü hayranlarının karşısında olan ve her bölümü reyting rekorları kıran Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Hindistan’ın ünlü oyuncularının başrollerinde yer aldığı Yalancı Bahar dizisi 13 Kasım Pazar akşamı 150.bölümü ile yayınlanmaya hazırlanıyor. Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:

Dauji içindeki intikam ateşi ile birlikte Raju’dan Madhubala’yı getirmesini ister. Radha ise torununu kurtarmak için Dauji’nin yanına gider ve işler içinden çıkmaz bir hal alır.

Hastaneye güç bela yetiştirdiği ancak ölmesine engel olamayan eşinin intikamını almak isteyen Dauji Madhubala’yı istiyor. Bittoo ise hala Raju’nun hapishaneden nasıl çıktığına anlam verememekte ve buna öfkelenmektedir. Dauji’nin isteği üzerine de Madhubala’yı almaya gelen Raju karşısında polisleri görünce amacına ulaşamaz.

Raju eve yalnız başına döner ve Dauji buna daha çok sinirlenir. Bittoo ise birkaç gün içinde evden çıkmazlarsa Raju ve ailesinin her şeyi unutup Bombay’dan gideceklerini düşünmektedir.

Radha’nın hatası nedeniyle Raju ve Madhubala yeniden yüzleşmek zorunda kalır. Yargıç boşanmak isteyen Madhubala’yı üzecek bir karar verir!

Yalancı Bahar dizisi ile ilgili gelişmeleri gün gün sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş