07 Kasım 2016 Pazartesi 22:18
Yalancı Bahar 145.bölüm özeti 8 Kasım Salı tüyoları

Kanal 7 ekranlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Hindistan yapımlı Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Yalancı Bahar dizisi 145.bölümü ile 8 Kasım Salı akşamı sevenleriyle buluşuyor. İşte detaylar..

Haftanın her günü yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olan Hindistan yapımlı Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. 2.sezon yeni bölümleriyle karşımızda olmaya devam eden Yalancı Bahar dizisi 145.bölümü ile 8 Kasım Salı günü sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanıyor. İşte dizi ile ilgili tüyolar ve son bölüm özeti sizlerle;

Son Bölüm özeti:

Raju Madhubala’yı ikna edemeyeceğinin farkına varır ve başına gelen talihsiz olayların ardından Bombay’a dönmeye karar verir. Onu tek varisi olarak gören Dauji de tüm gücü ile ikilinin gidişine engel olmaya çalışacaktır.

Raju ise Madhubala için çok özel bir hediye alarak onu köyünde kalmaya ikna etmek ister. Madhubala tüm ısrarlara rağmen Bombay’a geri dönmekten vazgeçmez. Tüm bu olaylar yaşanırken Madhubala hastaneye kaldırılır. Raju artık köyde can güvenliklerinin olduğunu düşünmez.

Madhubala ile birlikte hareket etme kararı alan Raju bulunduğu yerden gitmek için hazırlıklara başlar. Dauji ise yıllar sonra bulduğu yeğenini kaybetmek istemez. Dauji ikilinin gidişine engel olmak için zor bir şart ileri sürecektir. Madhubala ve Raju çifti Bombay’a geri dönmek için hazırlık yapmaya başlamıştır bile. Bahnu ve Ashok ise Dauji’ye engel olmak için tehlikeli planlar yapacaktır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş