05 Kasım 2016 Cumartesi 16:22
Yalancı Bahar 143.bölüm özeti 6 Kasım Pazar neler yaşanıyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve Hindistan yapımlı Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Yalancı Bahar dizisi 143.bölümü ile 6 Kasım Pazar akşamı hayranlarıyla buluşuyor. İşte detaylar..

Bollywood yıldızlarının başrollerinde yer aldığı ve ülkesi Hindistan’ın ardından Türkiye’ye de yolu düşen Yalancı Bahar dizisi Kanal 7’nin son dönemlerde en çok takip edilen dizilerinden bir tanesi oldu. Yalancı Bahar dizisi 143.bölümü ile 6 Kasım Pazar akşamı sevenleriyle buluşuyor.

Dizinin bu bölümünden gelişmeler ve özeti de şu şekilde;

143.bölüm özeti:

Bhanu, Madhubala ve Raju’nun varlığından dolayı rahatsız olmuştur. Ashok ile birlikte onları Dauji’ye şikayet eder. Raju ise iyileştikten sonra davranışları büyük ölçüde değişir ve Madhubala ile arasında bazı problemler oluşmaya başlar.

Dauji ile konuşan Bhanu ise Madhubala’nın varlığından duyduğu rahatsızlığı ona anlatır. Raju ise konuşulanlara kulak misafirliği yapar ve araya girerek ikisi ile de tartışmaya başlar. Bhanu da Ashok’u kendi yanına çekmeye çalışır.

Madhubala ise iyileşmesinin ardından Raju’da oluşan büyük değişimden fazlasıyla şikayetçidir ve onu terk etmeye karar vermiştir. Evdeki küçük bir yılan olayların seyrini değiştirir. Madhubala tüm yaşananların ardından Raju’yu terk edip etmemekte kararsız kalmıştır. Bhanu ile Ahhok arasında yaşanan yeni planlar da Yalancı Bahar dizisine damgasını vurur!

RK’nın ölümünün ardından Raju’nun diziye dahil olmasıyla birlikte 2.sezon yeni bölümlerinin yayınlandığı Yalancı Bahar dizisi her gün Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 05.11.2016 22:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş