02 Kasım 2016 Çarşamba 22:26
Yalancı Bahar 140.bölüm fragmanı 3 Kasım Perşembe neler yaşanıyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizilerinden olan ve her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Yalancı Bahar dizisi 3 Kasım Perşembe günü 140.bölümü ile sevenleriyle buluşuyor. İşte detaylar..

Bollywood yıldızlarının başrollerinde yer alan ve ülkesi Hindistan’ın ardından yolu Türkiye’ye de düşen Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisi 140.bölümü ile 3 Kasım Perşembe akşamı sevenleriyle buluşuyor. İşte dizinin son bölüm özeti ile ilgili gelişmeler;

Son bölüm özeti:

Beklenmedik bir şekilde eve geri dönen Raju kazada başına aldığı darbenin ardından geçmişini intikamını almak ister ve ilk olarak Abhay Kapoor ile hesaplaşacaktır.

Kapoor malikanesinde herkes Raju’nun yeniden hayata dönmesinden ümidini keser ve o büyük sürpriz yaparak içeri girer. Sürpriz bununla da sınırlı kalmaz.

Abhay yüzünden polislerin elinden kurtulmaya çalışırken geçirdiği ağır kazada başına aldığı darbenin ardından aklındaki sorunlardan kurtulan Raju intikamını almak için harekete geçer.

Abhay Kapoor’un hastalığından faydalanan Raju kötülüklerin intikamını almak ister ve herkese rağmen kendisini onla bir odaya kitler.

Raju ile Abhay’ın hesaplaşmasında beklenilen olur ve Abhay ölür! Polisler geldiğinde Abhay çoktan ölmüştür. Raju ise polislerden kaçmaya başlar.

Yalancı Bahar dizisi her gün yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Dizide RK’nın ölümünün ardından şuanda ikinci sezon bölümleri yayınlanıyor.

Son Güncelleme: 02.11.2016 23:23
Yorumlar

Google+'da Paylaş