30 Ekim 2016 Pazar 19:08
Yalancı Bahar 137.bölüm 31 Ekim son bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Yalancı Bahar dizisi son olarak 136.bölümü ile yayınlandı. Dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

Haftanın her günü yayın hayatına devam eden  ve her bölümü reyting rekorları kıran Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Yalancı Bahar dizisi son olarak yeni bölümü ile 136.bölümü ile 30 Ekim Pazar akşamı yayınlandı. Dizinin son bölümünden gelişmeler şu şekilde;

Son Bölüm Özeti:

Dizinin yeni sezon bölümlerinde Madhubala ile Raju arasındaki bağı giderek kuvvetlendiğini görmeye devam ediyoruz. Bittoo artık Madhubala’nın patronu ile tanışmanın vakti geldiğini düşünür ve bu kararını Sweety öğrenince endişelenir. Kapoor ailesini büyük sürprizler beklemektedir ve bu sürprizler diziye damgasını vuracaktır!

Madhubala, Abhay’ın kendisine verdiği cezaya katlanarak Raju ile evliliğini sürdürmektedir. Dolly ise Abhay’ın Madhubala’ya acımasızca davrandığını düşünmektedir.

Abhay’ın ardından kirli planlar kuran Mohini ile Nikhil de bu servetin nasıl paylaşılacağını düşünmektedir ve onlar da büyük bir sürpriz ile karşı karşıya geleceklerdir. Bittoo, Madhubala’nın patronu ile tanışmak için Sweety’den onun iş yeri numarasını isteyince de durumlar karışır.

Yalancı Bahar dizisi yeni bölümü ile 31 Ekim Pazartesi akşamı Kanal 7 ekranlarında olacak.

Yalancı Bahar Oyuncuları

Drashti Dhami ( Madhubala )

Avinesh Rashi ( Sultan )

Vivian Dsena ( RK )

Pallavi Purohit ( Padmini )

Bhupinder Singh ( Shamsher )

Son Güncelleme: 30.10.2016 20:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş