29 Ekim 2016 Cumartesi 15:12
Yalancı Bahar 136.bölüm 30 Ekim Pazar son bölüm özeti
Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Yalancı Bahar dizisi son olarak 135.bölümü ile 29 Ekim Cumartesi akşamı yayınlandı. İşte detaylar..
 
Haftanın her günü yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Bollywood yıldızlarının rol aldığı Yalancı Bahar dizisi son olarak 135.bölümü ile 29 Ekim Cumartesi akşamı yayınlandı.
Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:
Madhubala ve Raju arasındaki bağ giderek güçlenmeye devam eder. Bittoo artık Madhubala’nın patronu ile tanışmanın zamanının geldiğini düşünmektedir ve onun bu kararı ise Sweety’i endişelendirmeye devam eder. Kapoor ailesini ise büyük sürprizler beklemektedir.

Madhubala ise Abhay’ın kendisine verdiği cezaya katlanmaktadır ve Raju ile evliliğini sürdürmektedir. Dolly ve Abhay’ın Madhubala’ya acımasızca davrandığını düşünmektedir.
Bunlar yaşanırken Mohini ve Nikhil ise Abhay’ın servetini nasıl paylaşacaklarını şimdiden düşünmeye başlarlar. Bİttoo, Madhubala’nın patronu ile tanışmak için Sweety’den onu iş yerini numarasını ister.

Evden kaçan Raju’nun peşine düşen Madhubala onu bulabilmek için büyük çaba sarf eder. Abhay’ın doğum günü partisinde ise herkesi büyük sürpriz beklemektedir.
RK’nın ölümünden sonra ikinci sezon bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Yalancı Bahar dizisi her akşam Kanal 7’de hayranlarıyla!
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 18:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş