26 Ekim 2016 Çarşamba 20:18
Yalancı Bahar 133.bölüm fragmanı çıktı mı 27 Ekim Perşembe Abhay’dan şok hareket!
Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizileri arasında yer alan ve haftanın her günü yayınlanmaya devam eden Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 26 Ekim Çarşamba akşamı ekranlarda oldu. İşte detaylar..
 
Hint dizilerinin ülkemizde yayınlanmasıyla birlikte önemli bir reyting yakalayan Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Yalancı Bahar dizisi son olarak 132.bölümü ile ekranlarda oldu. İşte dizinin son bölümünden gelişmeler şu şekilde;

Son Bölüm Özeti:
Abhay’ı tuzağa düşürmek isteyen Mohini ve Nikhil Tammana’dan umutlarını keser. Bunun ardından Abhay ise Matura’ya gider ve Madhubala’ya karşı hissettiklerini açıklar.
Madhubala hastaneye gider ve Radha’nın tüm ameliyat masraflarını ödediğini öğrenir. Radha’nın bunu yapmasına da çok şaşırır. Harshvadhan’ın vasiyetine göre Abhay 38.yaş gününü kutlarken evlenmemiş olursa mal varlığının yarısını Mohini’ye bırakacaktır.

Nikhil ile Mohini için kritik süreç başlar. Bu kritik süreçte verilen süre 1 hafta içerisinde dolacaktır. Abhay ise Madhubala’ya duyduğu aşkı itiraf eder ve ona büyük bir sürpriz yapar.
Abhay Madhubala’nın kızı olduğunu öğrenmesine de çok az kalmıştır. Yalancı Bahar dizisi 2.sezon bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin ilk sezonunda Rk’nın ölümü ile birlikte farklı gelişmeler oluyor. Abhay’ın diziye dahil olması ve Madhubala’ya olan aşkını itiraf etmesi de Yalancı Bahar dizisinin farklı şekilde gelişmesine yol açıyor.

Konusu
Madhubala’nın intikam mücadelesi ve onun Rishabh ile istemeyerek evlenmesi dizinin başlangıç olaylarından bir tanesi. İkili her ne kadar ilk başlarda birbirini sevmese de zamanla aralarındaki duygu aşka dönüşür.

 
Son Güncelleme: 26.10.2016 21:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş