25 Ekim 2016 Salı 14:37
Yalancı Bahar 132.bölüm 26 Ekim Çarşamba Kanal 7 son bölüm özeti
Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Hafta içi her gün ekranlarda olan dizi son olarak 131.bölümü ile 25 Ekim Salı akşamı yayınlandı. Dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..
 
Hindistan yapımlı diziler arasında yer alan ve ülkemizde yayınlandığı ilk günden bu yana her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Bollywood yıldızlarının başrollerinde yer aldığı Yalancı Bahar dizisi son olarak 131.bölümü ile 25 Ekim Sal akşamı ekranlarda oldu.
26 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:
Dizinin yayınlanan son bölümünde Madhubala’nın kim olduğu hakkında bir basın açıklaması için kameralar karşısına geçen Abhat Nikhil’in sözlerine müdahale etmesine çok kızar. Nikhil ordakilere Madhubala’nın Abhay’ın hizmetçisi olduğunu söyler.

Televizyondan görüntülere tanıklık eden Lilivati ve Sweety ise Madhubala’yı görür görmez tanır ve Abhat Kapor’un yanında çalıştığı halde bu durumu kendisine söylememekte suçlar.
Radha’nın yeniden hastaneye kaldırıldığını öğrenen Bittoo ise hemen Matura’ya gider. Abhay kameralar karşısında küçük düşürülen Madhubala için elini taşın altına koyacaktır. Radha ise yeniden sağlığına kavuşmak için emin adımlarla yoluna devam eder.

2.sezon yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Yalancı Bahar dizisinin künyesi ise şu şekilde;

Yalancı Bahar Künye
Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Gunjan Utreja, Drashti Dhami, Vivian Dsena, Indresh Malik, Shama Deshpande, Tanvi Thakkar
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş