11 Kasım 2016 Cuma 17:36
Yalancı Bahar 12 Kasım Cumartesi 149.bölüm tüyoları

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 11 Kasım Cuma akşamı 148.bölümü ile hayranlarının karşısında olan dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

Hindistan’ın ünlü oyuncularının başrollerinde yer aldığı ve her gün reytinglerde üst sıralarda yer alan Yalancı Bahar dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. RK’nın ölümünün ardından Raju ile Madhubala arasında geçen hikayeyi ele alan ve 2.sezon bölümleri damgasını vuran Yalancı Bahar dizisi son olarak 11 Kasım Cuma akşamı 148.bölümü ile yayınlandı.

12 Kasım Cumartesi akşamı 149.bölümü yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

İlgiyle takip edilen dizilerinden olan Yalancı Bahar dizisinin son bölümünde Dauji içindeki intikam ateşini söndüremez. Raju’dan Madhubala’yı getirmesini söyleyen Dauji’nin planları bölümün en dikkat çeken detaylarındandı.

Öte yandan Torununu kurtarmak için Dauji’nin yanına giden Radha ise işleri daha da içinden çıkılmaz bir hale getirir. Dauji ölen eşinin intikamını almak için elinden ne geliyorsa yapacaktır.

Bittoo ise Raju’nun hapishaneden çıkışına öfke duymaktadır. Raju Madhubala’yı almaya gittiğinde karşısında polisleri görür ve amacına ulaşamaz. Bittoo birkaç gün evden çıkmazlarsa Raju ve ailesinin her şeyi geride bırakıp Bombay’a geri döneceklerini düşünür.

Yalancı Bahar dizisi haftanın 7 günü Kanal 7 ekranlarında olmaya devam ediyor!

Yorumlar

Google+'da Paylaş