10 Kasım 2016 Perşembe 18:44
Yalancı Bahar 11 Kasım Cuma 148.bölüm özeti neler yaşanıyor

Hindistan yapımlı diziler arasında yer alan ve her gün Kanal 7 ekranlarında olmaya devam eden Yalancı Bahar dizisinde heyecan sürüyor. Dizi son olarak 10 Kasım Perşembe günü hayranlarının karşısında oldu. İşte detaylar..

Her bölümü merakla takip edilen ve Bollywood yıldızlarının başrollerinde yer aldığı Yalancı Bahar dizisinde hikayemiz RK ile Madhubala arasında başlar. RK’nın zamanında yaptıklarından dolayı Madhubala ondan intikam almak için ona yaklaşsa da bu intikam duygusu zamanla aşka dönüşür.

Haftanın her günü sevenlerinin karşısında olan Yalancı Bahar dizisi son olarak 10 Kasım Perşembe akşamı ekranlarda oldu. Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

147.bölüm özeti:

Dauji son anda Baiji’yi hastaneye yetiştirse de önünde büyük bir sorun vardır. Bhanu Madhubala’nın yanına giderek Baiji’ye yardımcı olmasını ister. Olaylar istendiği gibi gelişmez ve Raju ile Madhubala bir kez daha karşı karşıya gelir.

Dauji yaralanan karısını hastaneye yetiştirmek için büyük bir telaş içerisindedir. Doktorları karısının hemen iyileşmesi için tehdit eden Dauji Raju’nun kan grubunun karısının kan grubuna uyduğunu öğrenir ve nezaretten çıkması için polislerden izin ister.

Polisler ise bunun Madhubala’nın izni dahilinde olacağını belirtirler. Radha’nın yanına giden Bhanu Madhubala’yı ikna etmek için elinden geleni yapar. Raju bazı konularda Madhubala’yı tehdit etmekten de geri kalmaz. Yalancı Bahar dizisi her gün Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 10.11.2016 19:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş