09 Kasım 2016 Çarşamba 19:37
Yalancı Bahar 10 Kasım Perşembe 147.bölüm özeti tüyoları

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 10 Kasım Perşembe akşamı 147.bölümü ile sevenlerinin karşısında olacak. İşte detaylar..

Haftanın her günü hayranlarının karşısında olan ve her bölümü merakla takip edilen Yalancı Bahar dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Hindistan’ın ünlü oyuncularının başrollerinde yer aldığı Yalancı Bahar dizisi 10 Kasım Perşembe akşamı 147.bölümü ile yayınlanmaya hazırlanıyor.

Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son Bölüm Özeti:

Raju’nun yaptığı beklenmedik saldırının ardından polisler tarafından tutuklanması Madhubala ve sevdikleri için şok olur. Dauji ise yeğenini polislere vermek istemez. Lillivati ve Radha arasında yaşananlar ise Bittoo’yu öfkelendirir.

Madhubala’yı eskisi gibi sevmemekle suçlayan Raju’nun ardından Madhubala ise Raju’ya karşı tek hissettiğinin nefret olduğunu söyler. Raju ise bunun ardından Madhubala’ya çok öfkelenir ve ona saldırır. Bu beklenmedik olayın ardından Madhubala’nın kalbi kırılır ve Madhubala polis gider.

Dauji ise eve gelen polislere yıllar sonra bulduğu yeğenini teslim etmemek için dirense de başarılı olamaz. Diğer yandan ise Lillivati ise Radha’ya Raju’nun göründüğü gibi biri olmadığını anlatmakla meşgul durumdadır.

Karısının konuşmalarına kulak misafiri olan Bittoo ise her şeyin sorumlusu olarak kendisini gösterir.

Yalancı Bahar dizisi 10 Kasım Perşembe akşamı Kanal 7 ekranlarında olacak.

Yorumlar

Google+'da Paylaş