25 Ocak 2017 Çarşamba 00:10
www.acun.com Fulya Elendi Survivor 2017 Oylama Sonuçları Adaya Veda Eden Fulya
 Bu hafta eleme potasına 4 isim girdi. Bu isimler sırasıyla Erdi ,  Fulya, Berna ve Eser West. Bu hafta elemelerle birlikte adaya 3 isim daha dahil olacağı sürekli Acun tarafından söylenmekteydi . eleme potasına giren isimler açıklanmadan öncelikli olan iş bu hafta adaya dahil olan 3 yarışmacının isimlerini söylemek oldu.

Halk oylamasına sunulan ve en fazla puan alan 3 aday adada yarışmak için hak kazandı. Halk oylamasında en fazla oy alan Sadil oldu. Bu hafta Survıvor yarışmasına girmek için hak kazanan Sadil gönüllüler takımını seçti. İkinci isim ise Anıl oldu. Anıl da gönüllüler takımını seçerek , seçilecek olan son yarışmacıya , ünlüler takımını seçmekten başka bir seçenek bırakmadı.

Son olarak seçilen isim ise Fatih oldu. Fatih de bundan sonra ünlüler takımında adada yarışacak.  bu hafta adaya dahil olan yeni yarışmacılardan sonra , bu haftanın en iyi yarışanları açıklandı. Parkurlardaki yarışmalara bakıldığında alınan sonuçlara göre bu haftanın en iyi erkek yarışmacısı Eser West oldu. En iyi kız yarışmacısı ise milli sporcu olan Sema Apak oldu. Tespit edilen oylamalar sonucunda adaya veda edilen ilk isim gönüllüler takımından olacak.

SMS SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 25.01.2017 23:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş