08 Şubat 2017 Çarşamba 13:25
Vikings 4 Sezon 20. Bölüm Tüyoları
 Vikings 4 sezon 20 bölüm ne zaman başlayacak? Vikings 20 bölüm de neler yaşanacağı şimdiden merak konusu oldu ekranların beğenilen dizisi heyecan dolu bölümleri ile yeni sezonda izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Yayınlanacak olan 20. bölüm ile birlikte en büyük savaşa tanıklık edeceğiz birbirinden önemli karakterler bu bölümde örerek diziye veda edecek. Vikings dizisinin son bölümünde hangi karakterler ölecek detaylar sizler için haberin devamında aktarıldı.

Vikings en heyecanlı sezonlarda birisine daha girdi. Son bölümün gel diye Vikings de 20 bölüm ile finali giriş yapılacak dizi yakından takip eden izleyici kitlesi yeni bölümünde neler yaşanacağını merak etti.

Vikings’te geride bıraktığımız bölümde Kral Ecbert’in krallığına doğru yürüyen Vikings Ordusunu Aethelwulf durdurmaya çalıştı. .Ancak Bjorn ve İvar’ın zekice oyunları sayesinde savaş meydanında bir o yana bir bu yana sürüklenip durdu. İvar’ın keskin zekası sayesinde tuzağa doğru sürüklenen Aethelwulf avantajını kaybetmişti. Dizinin son bölümünde ise henüz tam savaş çıkmasada atışmalar başlamıştı.Vikings 4 Sezon 20 Bölümde Neler Olacak ?

Dizinin yeni bölümünde Vikings ordusuyla Aethelwulf’un ordusu büyük bir savaşa giriyor.Yayımlanan fragmanda ise savaş sahnesi yer almazken Viking’lerin krallığa girdiği görülebiliyor.Yani sonuç olarak Ragnar’ın oğulları amaçlarına ulaşarak Kral Ecbert’e ulaşıyor.Fakat Ecbert hakkında fragmanda bir sahne mevcut değil.Savaşı kazanacak olan Ragnar’ın oğulları babalarının intikamını alarak Kral Ecbert’i öldürebileceklermi merak konusu oldu.

 

 

Son Güncelleme: 08.02.2017 13:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş