10 Kasım 2016 Perşembe 21:12
Vatanım Sensin Yıldız Pınar Deniz kimdir kaç yaşında

Kanal D ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Vatanım Sensin dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Pınar karakterini canlandıran Pınar Deniz ile ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle..

Perşembe akşamlarının kısa süre içerisinde vazgeçilmez dizileri arasında kendine yer bulan ve her bölümü merakla takip edilen Vatanım Sensin dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 10 Kasım Perşembe akşamı hayranlarının karşısına çıkan Vatanım Sensin dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Pınar Deniz’in canlandırdığı Yıldız ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.

Dizide Cevdet ile Azize’nin çocuklarından olan Yıldız rolü ile karşımızda olan Pınar Deniz’in hayatından bilgiler şöyle;

Pınar Deniz kimdir?

Dizinin Yıldız’ı Pınar Deniz 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelir. Başarılı be güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunudur. Daha sonrada oyunculuk eğitimleri alan Pınar Deniz ilk olarak 2014 yılında Sil Baştan dizisi ile oyunculuk kariyerine merhaba demiştir.

Bu dizideki performansı ile dikkatleri üzerine çeken Pınar Deniz Murat Dalkılıç’ın Yani şarkısının klibinde de rol almıştır. Pınar Deniz şu günlerde Vatanım Sensin dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Vatanım Sensin Yıldız

Azize ve Cevdet’in güzelliği dillere destan olan büyük kızıdır Yıldız. Şımarık, çocuksu aynı zamanda kırılgan ve hoyrat bir yapıya sahip olan Yıldız iyi bir yaşam ve herkesçe kabul gören bir hanımefendi olmanın hayalini kurmaktadır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş