03 Kasım 2016 Perşembe 21:14
Vatanım Sensin Veronika – Senan Kara kimdir kiminle evli kaç yaşında?

Kanal D ekranlarında yer alan Vatanım Sensin isimli dizide Veronika karakterine hayat vermekte olan Senan Kara, 2.bölümde en çok merak edilen isimlerden birisi oldu.

İzmir’li olan oyuncu Senan Kara 9 Ağustos 1978 senesinde dünyaya geldi ve şu anda 38 yaşındadır. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro mezunu olan Senan Kara, gençlik yıllarından bu yana tiyatro ile ilgilenmektedir.

Tiyatroya olan ilgisi ve yeteneği Senan Kara’nın başarılı bir sanatçı olmasında rol almıştır. Senan Kara ekranlara ilk olarak Yabancı Damat, Karakolda Ayna Var gibi projelerde yer alarak gelmiştir.

2007 senesinde Senan Kara kendisi gibi oyuncu olan eşi Serhat Tutumluer ile evlenmiştir. Senan Kara Vatanım Sensin dizisinde Veronika isimli karakteri canlandırmaktadır.

İzmir’in işgal günlerini anlatan Vatanım Sensin dizisinde yer alan Senan Kara, bu sezonun en çok konuşulacak karakterlerinden birisi olan Veronika karakterine hayat veriyor.

Oldukça iddialı ve başarılı olması beklenen bir dönem dizisi olan Vatanım Sensin dizisinde yer alan Senan Kara 2.bölümde en çok merak edilen ve konuşulan isim oldu.

Güzel ve başarılı sanatçı Senan Kara’nın hayat verdiği Veronika karakteri dizi süresince önemli bir karakter olarak Vatanım Sensin’de yer alacağa benziyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş