10 Şubat 2017 Cuma 15:38
Vatanım Sensin Son Bölüm Bayrak Sahnesi Nefesleri Kesti!
 Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Vatanım Sensin dizisi her Perşembe akşamı olduğu gibi bu hafta da oldukça güzel bir bölümle ekranlarda oldu. Dizinin bu haftaki bölümünde geçen Türk Bayrağı sahnesi nefesleri kesti! İşte detaylar..

 

Her bölümü merakla takip edilen Vatanım Sensin dizisinin oyuncu kadrosu Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak gibi isimler yer alıyor. Konusu itibariyle de sezon başından bu yana reytinglerde üst sıralarda yer alan Vatanım Sensin dizisi bu hafta yeni bölümü ile 9 Şubat Perşembe akşamı sevenlerinin karşısında oldu.

Dizinin bu haftaki bölümünde yayınlanan bayrak sahnesi ise nefesleri kesti diyebiliriz. Hilal ve arkadaşlarının anaların yardımı ile hazırladıkları dev Türk bayrağı Yunan bayrağının üstünde dalgalandı ve ekran başında seyirciler adeta büyülendi diyebiliriz.

Yunan Komutan Vasili’nin Türk halkını sürgün etme çabaları devam ederken Hilal ve arkadaşları adeta bizi kimse topraklarımızdan sürgün edemez dercesine Türk bayrağını dalgalandırdılar.

Bayrak sahnesi sırasında Miray Daner’in canlandırdığı Hilal karakterinin okuduğu şiir de büyük beğeni topladı.

Son Güncelleme: 10.02.2017 15:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş