01 Aralık 2016 Perşembe 19:45
Vatanım Sensin saat kaçta ne zaman başlayacak?
Vatanım Sensin hangi kanalda  ne zaman  saat kaçta  başlayacak? Bu sorunun cevabını öğrenmek için sayfamıza göz atmanız yeterli. Merak ettiklerinizi ve daha fazlasını sayfamızdan bulmanız mümkün. İşte detaylar burada…

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. Kısa bir süre sonra ekranlarda olacak yeni dizinin adı Vatanım Sensin. Vatanım Sensin isimli  yeni dizinin  ne zaman başlayacağı belli oldu.Yeni sezon dizilerinden Vatanım Sensin Ekim ayında Kanal D ekranlarında olacak.Q3 medya tarafından hazırlanan dizide yakından tanıdığımız bir çok ünlü oyuncu rol alıyor. Oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken dizide başrollerde ünlü oyuncular Halit Ergenç ve Bergüzar Korel rol alacak.
Kanal D ekranlarında izleyici le buluşmaya hazırlanan vatanım sensin isimli yeni dizi oyuncu kadrosu  ve konusu ile iddialı diziler  arasında olacağa benziyor.
İzleyici ile kısa bir zaman sonra buluşacak olan Vatanım Sensin isimli dizide Balkan Harbi ve İzmir’in İşgal dönemleri konu ediniliyor. Vatanım Sensin ilk bölümü Ekim ayında ekrana gelecek. Dizinin başlama tarihi ile ilgili henüz net bir bilgi yok nedeni ise Kanal D’nin yayın akışında boş yer olmaması .Fakat yeni dizinin Perşembe yada cumartesi günü ekranlara gelmesi söz konusu.Yapılacak değerlendirmeler neticesinde dizinin yayınlanacağı gün belirlenecek.
Vatanım Sensin çok yakında kanal D ekranlarında… 
Yorumlar

Google+'da Paylaş