24 Kasım 2016 Perşembe 19:17
Vatanım Sensin Ölmez Ekrem – Turgut Tunçalp kimdir kaç yaşında nereli?


Vatanım Sensin Ölmez Ekrem karakteri gerçek adı Turgun Tunçalp kimdir? Turgut Tunçalp kaç yaşında ve nereli merak eden okurlarımıza özel dizi haberi.

Kanal D ekranlarının çok sevilen dizisi Vatanım Sensin’e yeni katılan isim ünlü oyuncu Turgut Tunçalp oldu. Turgut Tunçalp dizide Ölmez Ekrem isimli karaktere hayat verecek.

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Celile Toyon, Şebnem Hassanisoughi, Baki Davrak, Miray Daner, Senan Kara, Kubilay Aka, Hakan Salınmış ve Boran Kuzum gibi isimlerin yer aldığı diziye bir isim daha eklendi.

Turgut Tunçalp; Vatanım Sensin isim diziye katılmadan önce Merhamet, Diriliş Ertuğrul ve Rüzgarın Kalbi isimli dizilerde yer aldı.

Turgut Tunçalp kimdir?

12 Mayıs 1976 tarihinde dünyaya gelmiştir. Adapazarı Sakarya doğumlu olan Turgut Tunçalp; tanınan ve başarılı bir Tiyatro, Sinema ve Dizi oyuncusudur. Ülkemizin kıymetli sanatçılarından birisi olan Turgut Tunçalp son olarak Vatanım Sensin isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Kanal D için çekilmiş olan Merhamet dizisinde Moskof Recep karakteri ile hafızalara kazınan Turgut Tunçalp, Diriliş Ertuğrul dizisinde Afşin Bey karakteri ile geçtiğimiz sezon ekranlarda yer almıştır.

2002 senesinden bu yana etkin olarak seyircinin karşısına çıkan Turgut Tunçalp ülkemizde çok sevilen isimler arasında yer almaktadır.
Son Güncelleme: 24.11.2016 19:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş