01 Şubat 2017 Çarşamba 12:45
Vatanım Sensin İvan kaç yaşında,Gerçek Adı ne,Rus mu?
 Kanal D ekranlarının beğenilerek izlenen dizisi Vatanım Sensin her geçen gün yeni karakterleri bölümlerine dahil etmeye devam ediyor. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerinde yer aldığı Vatanım Sensin dizisinde İvan karakterini kim canlandırıyor merak konusu oldu . Vatanım Sensin İvan kimdir Nerelidir gerçek ismi nedir işte merak edilen detaylar.

Vatanım Sensin’nin son birkaç bölümünden beri Tevfik’le iş birliği yapan Rus İvan karakterini tanımıştık. Vatanım Sensin’in 12.bölümünde ise Rus İvan’ın aslında Mustafa Kemal’in askeri Gürcü Salih olduğu ortaya çıktı. Tevfik’ten silahları alan Gürcü Salih, bu silahları kurtuluş mücadelesi için Anadolu’ya gönderdi.
Peki Gürcü Salih karakterini kim canlandırıyor? Gürcü Salih karakterine hayat veren Emre Başer, Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu. Daha önce Bizim Dershane, Hicran ve Melek filmlerinde ve Aile Reisi, Sırlar Dünyası dizilerinde rol aldı.

 Balkan Harbi ve İzmir’in işgal dönemiyle başlayan, kimin hain, kimin kahraman olduğunun ilk bakışta asla anlaşılamayacağı bir dönemi ekrana getirecek olan “Vatanım Sensin” işgal altındaki şehirde, parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesidir.

Türkiye'de ilk kez Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin isimli dizide izleyici karşısına çıkmıştır Halit Ergenç , Bergüzar Korel, Şebnem Hassanisoughi gibi başarılı oyuncularla birlikte rol alan Baki Davrak, dizide Yunan Komutanı Vasili karakterini canlandırmaktadır.

Son Güncelleme: 01.02.2017 12:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş