14 Kasım 2016 Pazartesi 11:26
Vatanım Sensin Hilal Kimdir?Asi Güzel Kaç Yaşında,Nereli?Gerçek Adı Ne?

Televizyon ekranlarının beğenilen yeni sezon dizileri arasında yer alan Vatanım Sensin Hilal herkes tarafından bilinen isim olarak karşımıza çıktı.Daha önce kendisini Medcezir dizisinde Mira'nın kardeşi rolünde izlediğimiz ünlü oyuncu Vatanım Sensin de başka bir rol ile izleyicilerin karşısına çıkarak performansıyla kendisine hayran bıraktı.

Vatanım Sensin dizisinde sergileyip performans ve güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakan Hilal Vatansever bir genç olarak diziyi takip edenlere duygu dolu anlar yaşattı. Özellikle babası ile karşı karşıya geldiği anlarda gözyaşları ile oyunculuğunun kalitesini ortaya koyan güzel oyuncu daha ilk bölümden tam not almayı başardı.

 Miray Daner kimdir ?

 İstanbul'da hayatını sürdürmekte olan güzel oyuncu Bez Bebek dizisinde rol alarak oyunculara adımını atmıştır. Papatyam dizisinde 121 bölüm boyunca Gonca karakterini canlandıran Miray Daner ardından Zil çalınca dizisinde Duygu karakteri ile karşımıza çıktı.Çınar ağacı filminde rol aldıktan sonra Medcezir dizisinde Beren rolünü canlandırdı.Şimdilerde kendisini Vatanım Sensin dizisinde Hilal karakterini canlandırırken görüyoruz.

Rol Aldığı Diziler:

2009-2010 Bez Bebek Oyuncak Serpil Kutça

2009-2011 Papatyam Gonca Bora Tekay

2012 Zil Çalınca Duygu Yağız Alp Akaydın

2012 Zil Çalınca Avı Miray Kerem Çakıroğlu

2012-2013 Merhaba Hayat Dünya Kerem Çakıroğlu

2013-2015 Medcezir Beren Beylice Ali Bilgin

Yorumlar

Google+'da Paylaş