02 Şubat 2017 Perşembe 19:58
Vatanım Sensin hangi kanalda ne zaman yayın günü hangi gün yayınlanıyor

Usta oyuncu kadrosu ve hikayesi ile birlikte yayınlanan ilk bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer almayı başaran Vatanım Sensin dizisi ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin ne zaman yayınlandığı ile ilgili haberimiz sizlerle..

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak gibi isimlerin yer aldığı ve etkileyici bir hikayeye sahip olan Vatanım Sensin dizisi yayın hayatına merhaba dedi. Kanal D’nin merakla beklenen yapımları arasında yer alan Vatanım Sensin dizisi ilk bölümü ile reytinglerde üst sıralarda yer aldı.

1919 yılında İzmir’in işgal yıllarında geçen Vatanım Sensin dizisinde Azize ve Cevdet’in zorlu hikayesi ele alınıyor.

Vatanım Sensin dizisi ne zaman?

Türk televizyonlarının yeni yıldızı olarak gösterilen Vatanım Sensin dizisinin yayın günü Perşembe olarak belirlendi. İlk bölümü ile 27 Ekim Perşembe akşamı ekranlarda olan Vatanım Sensin dizisi her Perşembe akşamı Kanal D’de!

Vatanım Sensin Konusu

Üç çocuğu ve kayınvalidesi ile birlikte zorlu bir hayat sürdüren Azize canından çok sevdiği kocası Cevdet’in yokluğunda savaş yıllarının zorluklarıyla mücadele eder ve çocuklarını yetiştirmeye devam eder.

1919 yılında geçen hikayemizde Cevdet ile Azize’nin Yıldız, Hilal ve Ali Kemal isimlerinde üç çocukları vardır. Azize her birinin dertleriyle uğraşmaya devam eder. Azize bu hayatla mücadelesinin yanı sıra İzmir’in yunanlılar tarafından işgal edileceğini öğrenir ve yıkılır. Aslında bu işgal ile birlikte hiç ummadıkları eski bir tanıdıkları ile tekrardan karşılaşacaklar.

Son Güncelleme: 03.11.2016 19:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş