02 Şubat 2017 Perşembe 19:59
Vatanım Sensin Ali Kemal – Kubilay Aka kimdir kaç yaşında?
Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni bir dönem dizisi olan Vatanım Sensin dizisinin en çok dikkat çeken isimlerinden birisi olan Kubilay Aka, Ali Kemal karakterine hayat veriyor.

Başrollerinde Bergüzar Korel, Halit Ergenç ve Onur Saylak gibi başarılı sanatçıların yer aldığı Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal, başrol olan Cevdet Komutan’ın oğlu, karakterine Kubilay Aka hayat vermektedir.

Kubilay Aka kimdir?

Genç oyuncu 1995 senesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu olan genç sanatçı Kubilay Aka, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi bölümü mezunudur.

Meslek hayatına başladıktan bir süre sonra hava yolarlı firmasındaki işi dışında bir markanın reklam yüzü olmuştur. Hava yolları şirketinde çalışırken keşfedilen genç oyuncu, oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Vatanım Sensin dizi kadrosuna dahil olmuştur.

Sezonun en iddialı yapımlarından birisi olan Vatanım Sensin dizisinde ilk bölümünde ki oyunculuk performansı ile takdir toplayan Kubilay Aka, dizinin en çok konuşulan ve merak edilen isimlerinden birisi olmayı başardı.

Yakışıklılığı ve oyunculuk yeteneği ile ön plana çıkan Kubilay Aka, dizinin yayınlandığı saatlerde de sosyal medyada en çok ismi geçen oyuncular arasında yer aldı.

Genç oyuncu Kubilay Aka, Burak Özçivit’e benzetildi. Sosyal medyada hakkında uzun süre yorumlar yapılan genç oyuncu Vatanım Sensin ile başarılı bir performans ortaya koyuyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş